Materace ze starannie opracowaną pianką wysokoelastyczną to bez wątpienia świetna opcja dla wielu osób! Dlatego właśnie dzisiejszy artykuł skupi się na tego typu modelach, dzięki czemu każdy będzie mógł znaleźć idealny dla siebie.

Materac dla wymagających

Nawet najbardziej wymagających bez wątpienia zadowoli wysokiej jakości Hilding Conga! Stanowi on połączenie pianki wysokoelastycznej HR z innymi naprawdę starannie wyselekcjonowanymi materiałami, dzięki czemu cieszy nas szeregiem licznych właściwości. Znajdziemy w jego wnętrzu między innymi warstwę chłodzącej pianki FloFom, która świetnie sprawdzi się w szczególnie gorące dni, ciesząc nas miłym orzeźwieniem. Warto dodać, że umieszczono tutaj również termoelastyczna Visco, która pod wpływem temperatury dopasowuje się do naszego kształtu ciała i gwarantuje miły efekt otulenia, jednocześnie pomagając się rozluźnić spiętym mięśniom. W ten właśnie sposób możemy liczyć na prawdziwie komfortowe i stabilne podparcie jakie idzie w parze z wygodą i relaksem!

Twardy materac – dla kogo?

Sprawdź najchętniej wybierane materace wysokoelastyczne!Innym modelem, na który koniecznie trzeba zwrócić uwagę jest Hilding Foxtrot, który został stworzony z myślą o osobach, które ważą więcej niż 80 kilogramów. Komfortowe podparcie i naprawdę świetną żywotność gwarantuje nam w tym przypadku specjalnie profilowana pianka HR o podwyższonej twardości. Co oznacza, że jest ona specjalnie profilowana? Wskazany surowiec posiada aż siedem różnych stref twardości, w związku z czym w indywidualny sposób reaguje na nacisk wywierany przez każdą partię ciała, co chociażby przekłada się na nocną regenerację. Świetnie podtrzymuje on ciało ze względu na mniej jednolitą strukturę pianki, co daje nam gwarancję spokojnie i wygodnie przespanej nocy. Warto wspomnieć, że wraz ze skazanym materacem możemy się wyposażyć w pokrowiec z technologią Purotex, który zapobiega rozwojowi grzybów i bakterii.

W sam raz dla par!

Materace wysokoelastyczne to również dobre rozwiązanie dla par! Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko może być znaleźć idealny produkt do spania na nim we dwoje, a Hilding Modern sprawdzi się tutaj znakomicie. Nada się on nawet dla osób, pomiędzy którymi występuje duża dysproporcja wagowa, z tego względu, że stabilna konstrukcja sprawi, że lżejszy z użytkowników nie będzie się na przykład zapadał do środka. Warto jest wspomnieć, że poza pianką wysokoelastyczną we wnętrzu wskazanego produkty znajdziemy również piankę hybrydową, której struktura wspomaga przepływ powietrza.

Wysokiej jakości materace to rozwiązanie, na które każdy powinien się zdecydować! W końcu to, czy się wysypiamy przekłada się naprawdę na wiele dziedzin naszego życia.