Materace dla singla powinny być wybierane z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb osoby, która z niego korzysta. Dlatego dzisiaj przedstawimy nasze typy dla wszystkich, którzy śpią sami!

Materac w walce z dyskomfortem

Single są w tak komfortowej sytuacji, że dobierają produkt wyłącznie do swoich, indywidualnych potrzeb, w związku z czym warto, aby szukali modelu, którzy rzeczywiście będzie spełniał ich wszystkie wymagania. Uwagę dobrze jest zwrócić na Hilding Tango, który posiada aż dwie twardości. Podstawę jego wypełnienia stanowią sprężyny kieszeniowe. Elementy wkładu w tym wypadku nie dotykają się bezpośrednio ze sobą, ponieważ są one umieszczone w osobnych kieszeniach, w związku z czym w sposób bardzo indywidualny reagują one na nacisk wywierany przez ciało. Dodatkowo został on wzbogacony w wysokiej jakości pianki, a mianowicie na myśli mamy tutaj plastyczną i sprężystą FlexiFoam oraz wysokoelastyczną. Całość świetnie podtrzymuje ciało, a do tego zapobiega powstawaniu dolegliwości bólowych, które mogą się w negatywny sposób przekładać na funkcjonowanie w ciągu dnia.

Materace dla singla - zdrowy sen każdego dnia!Materace typu multipocket – w sam raz dla singli

Innym, bez wątpienia bardzo dobrym rozwiązaniem mogą okazać się materace typu multipocket. Również tutaj każdą sprężynę umieszczono w osobnej kieszeni, jednak jest ich znacznie więcej, niż w przeciwieństwie do klasycznych wyrobów tego typu, co daje jeszcze bardziej indywidualny efekt i sprawia, że całość naprawdę dobrze dopasowuje się do naszego kształtu ciała. Idealnym przykładem będzie między innymi Hilding Makarena. Poza wysokiej jakości sprężynami umieszczono tutaj między innymi piankę termoelastyczną, która pod wpływem temperatury świetnie przystosowuje się do kształtu ciała jej użytkowników. Warto także wspomnieć o tym, że wypełnienie wyprofilowano w aż siedem stref twardości, w związku z czym jeszcze lepiej wspomaga jego regenerację!

Jaki materac piankowy wybrać?

Jesteśmy pewni, że równie dobrze mogą nadać się modele piankowe! Tutaj jako przykład podamy Hilding Foxtrot, który świetnie nada się dla tych, którzy wybierają możliwie najtwardsze podparcie. Pianka wysokoelastyczna, która stanowi wypełnienie wkładu została wyprofilowana w aż siedem stref twardości, dzięki czemu całość w mocno indywidualny sposób reaguje na wywierany nacisk przez konkretne partie ciała. Produkt sprawdzi się dla osób cięższych. Jest bardzo trwała w związku z czym nie musimy przykładowo obawiać się o powstawanie odkształceń na powierzchni. Warto dodać, że wybierać możemy spośród dwóch pokrowców, które swobodnie wypierzemy w temperaturze 60 stopni, co oznacza, że z łatwością pozbędziemy się wszelkich zabrudzeń.

Dobre materace powinny być w stanie sprostać indywidualnym potrzebom każdego z nas, szczególnie jeśli potrzebujemy wiele energii, aby skutecznie realizować wszystkie postawione sobie cele.