Jeśli jeszcze nie słyszałeś o materacach kieszeniowych i ich właściwościach to koniecznie zapoznaj się z naszym świetnym produktem!

Zastosowanie sprężyn kieszeniowych

Materac Hilding Tango to produkt, który cechuje się wysoką elastyczności punktową. Oznacza to, że każda z wbudowanych we wkład sprężyn, reaguje na ciężar ciała osobno. Wstając z łóżka, materac zachowuje swoją elastyczność i sprężystość, a sprężyny nie przenoszą nacisku i wywoływanych ruchem drgań. Dzięki temu, jeśli dzielisz łóżko z partnerem, ten nie obudzi się na skutek twojego obracania się czy wstawania. Dodatkowo po jednej stronie materaca umieszczono piankę lateksową, a po drugiej – warstwę pianki HR. Z tego powodu, produkt potrafi idealnie dopasować się do kształtu kręgosłupa, wspierać go i amortyzować ciało podczas snu. Pozwala to na odciążanie mięśni i ich szybką regenerację po ciężkim dniu w pracy czy po wymagającym treningu. Pianka, z której wykonano Hilding Tango jest bardzo sprężysta i plastyczna. Gwarantujemy Ci, że kupując ten produkt, zapewniasz sobie i swoim najbliższym wysoki komfort i spokojny sen.

Nowoczesne pokrowce

Hilding Tango - nowoczesny materac kieszeniowyDecydując się na zakup Hilding Tango, będziesz mógł wybrać jeden z dwóch świetnych pokrowców. Pierwszy nazywa się Tencel New i został uszyty z antyalergicznego i naturalnego materiału, bazującego na włóknach wiskozowych. Potrafi kontrolować poziom wilgoci i absorbować jej nadmiar bezpośrednio ze śpiącej osoby. Dzięki temu, zapobiegasz rozwojowi bakterii i zapewniasz sobie optymalne środowisko i higienę snu. Drugi pokrowiec – Velvet New, jest niezwykle miękki i bardzo delikatny. Do jego produkcji użyto technologię Purotex, która wykorzystuje naturalne probiotyki. Mikrokapsułki zawarte w pokrowcu, są gwarancją zdrowego snu. Ich zadanie polega na stopniowym pękaniu i uwalnianiu probiotyków, które zwalczają alergeny, powodujące alergię na kurz oraz astmę. Oba pokrowce można w łatwy sposób zdjąć i wyprać w temperaturze do 60 stopni Celsjusza.

Bezpieczeństwo

Materace Hilding zostały nagrodzone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100, co oznacza, że do ich produkcji nie użyto substancji, które mogłyby w jakikolwiek sposób zaszkodzić użytkownikom. Ponadto, Hilding Tango to materac, który idealnie sprawdzi się w przypadku osób ze skłonnościami do alergii. Do produkcji pokrowców nie użyto surowców potencjalnie alergennych, więc możesz być pewien, że produkt nie wywoła u Ciebie niepożądanej reakcji alergicznej. Materace do spania dostępne w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości. Producenci zadbali nie tylko o twój komfort, ale również o bezpieczeństwo i zdrowie. W razie jakichkolwiek problemów obejmujących nieprawidłową pracę materaca, oferujemy Ci aż 15 lat gwarancji.

Jeśli nie miałeś okazji wypróbować materacy kieszeniowych to koniecznie zakup produkt Hilding Tango i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

 

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/