Jeśli jesteś alergikiem to wiesz, że dobór odpowiedniego materaca nie jest wcale taki prosty. Trzeba wybrać produkt, który został zrobiony z surowców całkowicie bezpiecznych i niewywołujących reakcji alergicznych. Przeczytaj artykuł, by dowiedzieć się, jakie materace możemy Ci zaoferować. 

Innowacyjny materac wielofunkcyjny 

Pierwszy materac dedykowany alergikom to Hilding Electro. Jest to produkt hybrydowy, który łączy cechy materaca sprężynowego oraz piankowego. Został stworzony z innowacyjnych sprężyn Multipocket oraz z pianki Fusion. Sprawia to, że materac jest niezwykle wytrzymały i odporny na nacisk. Cechuje się też odpornością na wilgoć. Top materaca można w łatwy sposób odpiąć i dopasować jego właściwości do aktualnych potrzeb i preferencji. Co więcej, materac nawierzchniowy możesz zdjąć i zabrać ze sobą na wakacje czy w długą podróż. Dzięki temu będziesz mieć sprawdzone podłoże na wyjeździe i nie musisz martwić się o reakcje alergiczne spowodowany przez inny materac, dostępny np. w pokoju hotelowym. Pokrowiec, w który ubrano materac – Tencel, został uszyty z antyalergicznych włókien wiskozowych. Dlatego Hilding Electro to produkt uwielbiany przez alergików.

Cztery różne pianki 

Jakie materace dla alergika będą najlepszym wyborem?Materace dla alergików mogą być tak samo wygodne, jak reszta. Hilding Conga to nowoczesny materac, który skonstruowano z czterech pianek o różnych właściwościach. Wkład został wyprofilowany w siedmiu strefach, by zapewnić użytkownikowi optymalne wsparcie. Dodatkowo, do konstrukcji użyto dwóch wkładek w strefie ramion. Pierwsza z nich – Visco, ma właściwości rozgrzewające. Druga natomiast to FloFom – jej zadaniem jest przyjemne chłodzenie ciała. Z tego powodu, materac pomoże zmniejszyć napięcie mięśni i przyniesie ulgę w bólu kręgosłupa, ramion, barków czy karku. Hilding Conga to idealny produkt, który sprawdzi się zarówno zimą, jak i latem. Pokrowiec, w który ubrano materac, posiada antyalergiczny pokrowiec. Cashmere jest niezwykle jedwabisty i miły w dotyku. Potrafi izolować przed zimnem i wchłania do 40% wilgoci z otoczenia, co zapewni Ci optymalne środowisko snu i odpowiednią higienę.

Wykorzystanie sprężyn 

Trzecia propozycja to produkt Hilding Cha-Cha. Jest to materac skonstruowany na bazie inteligentnych sprężyn kieszeniowych. Każda z nich reaguje osobno, by zapewnić Ci optymalny komfort. Co więcej, materac jest bardzo sprężysty i elastyczny, co wpływa na spokojny i zdrowy sen. Struktura pianki umożliwia odpowiednią wentylację wkładu. Kupując Hilding Cha-Cha będziesz mieć do wyboru dwa pokrowce. Jeden z nich – Tencel, to produkt antyalergiczny, który uszyto z nowoczesnych włókien wiskozowych. Nie podrażniają one skóry, a dodatkowo zapobiegają rozwojowi bakterii.

Materace do spania dostępne w naszej ofercie to produkty, które zostały odznaczone certyfikatem Oeko-Tex Standard 100. Oznacza, że są one całkowicie bezpieczne dla twojego zdrowia.