Komfortowy sen zapewnić może jedynie materac dobrej jakości. Do nich na pewno należą materace medyczne, które spełniają szereg restrykcyjnych wymagań pod kątem właściwości oraz bezpieczeństwa. To właśnie materace ze statusem wyrobu medycznego, takie jak SleepMed Hybrid Premium Plus zapewnią najlepszy sen, dodatkowo dbając o stabilne podparcie kręgosłupa! 

SleepMed Hybrid Premium Plus — wkład

Materace SleepMed odznaczają się różnymi cechami, które wynikają przede wszystkim z wkładu. W SleepMed Hybrid Premium Plus bazę stanowią siedmiostrefowe sprężyny kieszeniowe MPO 1.4/1.5. Każda ze sprężyny została umieszczona w indywidualnych kieszonkach, co umożliwia pracę materaca tylko w miejscu nacisku. W ten sposób materac odznacza się redukcją drgań, niezwykle wysoką elastycznością punktową oraz stabilnością. Poza wkładem sprężynowym w materacu SleepMed Hybrid Premium Plus znaleźć można także trzy rodzaje pianek:

  • wysokoelastyczną VPPHR Soft z technologią Airforce — zapewnia wysoką sprężystość, wytrzymałość oraz odporność na odkształcenia, a dodatkowo odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • hybrydową Hybrid HY Hard z technologią Airforce — innowacyjny typ pianki poliuretanowej o wysokiej elastyczności i plastyczności, który również odpowiada za doskonałą cyrkulację powietrza wewnątrz wkładu,
  • termoelastyczną VitaRest® – znajduje się ona w odpinanym topie i reaguje na temperaturę ciała oraz wagę użytkownika, dopasowując się idealnie do anatomicznej budowy ciała.

SleepMed Hybrid Premium Plus — charakterystyka 

Odkryj nową jakość snu z materacem SleepMed Hybrid Premium Plus!SleepMed Hybrid Premium Plus wyróżnia się na tle innych materacy swoimi indywidualnymi właściwościami. Wśród nich jest niezwykle przydatna cecha, a mianowicie sześć twardości. Wynika ona z zastosowania odpinanego topu, który można odpiąć całkowicie lub przełożyć na drugą stronę materaca. W ten sposób możliwe jest dostosowanie wkładu pod indywidualne preferencje użytkownika odnośnie do twardości oraz odczuwalnego komfortu. Sprawia to również, że wyśpi się na nim każdy niezależnie od wagi. SleepMed Hybrid Premium Plus jest również materacem odwracalnym, ponieważ obie jego strony są przystosowane do użytkowania. Warto pamiętać, że regularna zmiana stron zwiększa trwałość oraz wentylację wkładu. Za odpowiednią cyrkulację powietrza odpowiada również technologia Airforce oraz specjalne profilowania i nacięcia wkładu. Wpływa to na zachowanie higienicznego środowiska wewnątrz materaca, dzięki czemu spokojnie wyśpią się na nim alergicy. Za odpowiednią higienę powierzchni materaca odpowiada pokrowiec zbudowany z trzech materiałów, które dodatkowo zostały wyposażone w technologię aktywnych probiotyków. Zmniejszają one aż o 93% ilość roztoczy i kurzu na powierzchni materaca, czyniąc go niezwykle higienicznym. SleepMed Hybrid Premium Plus to materac idealny dla każdego, oraz pasujący do wszystkich łóżek — nawet tych z regulowanym stelażem!

SleepMed Hybrid Premium Plus — właściwości prozdrowotne 

Nie wszystkie materace do spania posiadają właściwości prozdrowotne, a tym samym i status wyrobu medycznego. Na szczęście materac SleepMed Hybrid Premium Plus może się nimi pochwalić, a tym samym i zapewnić zdrowy oraz bezpieczny sen swoim użytkownikom! Właściwości prozdrowotne wypływają w korzystny sposób na kręgosłup osób zdrowych, jak i tych schorowanych — cierpiących na wszelkiego rodzaju problemy z kręgosłupem oraz jego schorzenia. Niezależnie od tego, SleepMed Hybrid Premium Plus gwarantuje stabilne wsparcie kręgosłupa, umożliwiając mu przyjęcie fizjologicznego kształtu. Właściwości te zostały potwierdzone licznymi restrykcyjnymi testami i badaniami medycznymi. Dodatkowo materac SleepMed Hybrid Premium Plus posiada certyfikat jakości AEH, który wskazuje na to, że został poddany specjalistycznym testom oraz szczegółowej analizie weryfikującej 4 najważniejsze dla materacy czynniki: ergonomię, higienę, klimat i trwałość.

SleepMed Hybrid Premium Plus to wyjątkowy materac posiadający wiele cech, z których może skorzystać każdy! Dzieje się to za głównie sprawą właściwości prozdrowotnych oraz sześciu twardościach. Jakość snu oraz mocne wsparcie kręgosłupa może iść ze sobą w parze i materac SleepMed Hybrid Premium Plus jest tego przykładem!