Czy Twój materac jest już nieco zniszczony? Pojawiły się wgniecenia i odkształcenia? A może poszukujesz produktu, który pozwoli wyrównać Ci powierzchnię Twojego dotychczasowego materaca lub kanapy? Wybór dobrego materaca nawierzchniowego może się okazać jednym z najważniejszych zakupów, które nie tylko podwyższą komfort Twojego snu, ale również bardzo pozytywnie wpłyną na zdrowie Twoich pleców. Co więcej, jest on świetnym pomysłem, aby dobrze zadbać o materac główny i przedłużyć jego żywotność. Marka Hilding jako podstawowe zadanie postawiła sobie zaprojektowanie takich materaców nawierzchniowych, które w wyraźny sposób wpłyną na poprawę Twojego samopoczucia.

Wkład modelu Tenor składa się z wypełnienia piankowego. Pianka jest jedną z najbardziej innowacyjnych technologii we wkładach materaców. Przeżywa również nieustanny rozwój. Pianki charakteryzują się nie tylko dobrą elastycznością, ale także odpornością na zgniecenia, wytrzymałością i lekkością. Ta ostatnia cecha pozwala na łatwe przewracanie materaca i uprzyjemnia jego transportowanie. Pamiętaj, że obracanie materaca o 180 stopni jest rekomendowane raz na pół roku i znacznie przedłuży jego żywotność.

Hilding Tenor - materac nawierzchniowyWewnątrz tego materaca zastosowano wysokoelastyczną piankę FloForm o niesamowitych właściwościach chłodzących. Delikatnie otuli Cię w nocy, a jej główne zadanie polega na regulacji temperatury przez cały czas Twojego wypoczynku. Dzięki takiemu działaniu, nie musisz martwić się o nadmiar wilgoci w nocy, co mogłoby negatywnie wpłynąć zarówno na długość Twojego snu i komfort, ale także podwyższone ryzyko infekcji i chorób. Pianka FloForm zadba o to, by przeciwdziałać gromadzeniu się wilgoci przez noc, a dzięki temu pozyskujesz gwarancję, że Twój sen będzie o wiele lepszy. Dzięki tym właściwościom model Tenor jest szczególnie polecany dla osób z wrażliwością na alergeny. Cechuje się świetnymi właściwościami wentylacyjnymi. Nie będziesz musiał się więc obawiać o rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów, takich jak pleśń, roztocza, czy kurz.

Marka Hilding oferuje model Tenor wraz z dedykowanym do niego pokrowcem Tencel. Jest to naturalny pokrowiec o wysoce antyalergicznych właściwościach, wykonany z innowacyjnej wiskozy. Świetnie reguluje poziom wilgotności materaca, a także absorbuje ją bezpośrednio od użytkownika materaca. Włókna Tencel nie podrażniają, w naturalny sposób zapobiegają rozwojowi bakterii. Pokrowiec można prać w temp. do 60°C.

Ten materac jest objęty aż 15-letnią gwarancją.