Obecne czasy niosą ze sobą wiele wyzwań. Kryzys klimatyczny to ogromne zagrożenie, którego skutki mogą być katastrofalne. Jedynym sposobem na jego zatrzymanie jest walka o dobrobyt środowiska naturalnego. Żyć ekologicznie, znaczy korzystać z produktów sprawdzonych, pozbawionych chemii i jak najbardziej zgodnych z ideą ekologizmu. Dlatego też wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom świata i klientów tworząc kolekcję produktów, do których stworzenia użyliśmy naturalnych surowców o niesamowitych właściwościach. Materac naturalny Hilding Mistral kryje w sobie wartościowe oleje, ekologiczną piankę i niesamowicie wytrzymałą matę kokosową. Posiada 7 stref twardości, jest przyjazny dla środowiska i z pewnością kompleksowo zadba o Twój spokojny sen. Jeśli kochasz naturę i chcesz odpoczywać w pełni komfortowo, sprawdź, czym wyróżnia się materac Hilding Mistrial. 

Hilding Mistrial – dla kogo będzie najlepszy?

Materac szczególnie spodoba się parom o dużej różnicy wagowej, czy osobom o cięższej wadze. Dzięki elastyczności punktowej i użyciu maty kokosowej produkt ten jest niesamowicie wytrzymały. Model ugina się tylko w miejscu, w którym położony jest ciężar, dzięki czemu nie obudzisz swojego partnera, gdy tylko delikatnie się ruszysz. Materac Hilding Mistrial będzie dobrą opcją dla osób zmagających się z problemami z kręgosłupem. Materac stabilizuje jego pozycję i sprawia, że mięśnie mogą w pełni się zregenerować. Dzięki jego puszystej strukturze odpocznie całe ciało, a Ty nie będziesz musiał martwić się porannym bólem. To także dobra opcja dla singli, którzy preferują twardsze podłoża.

Moc natury

Czym charakteryzują się materace naturalne Poznaj Hilding Mistral!Do stworzenia produktu wykorzystaliśmy wysokiej jakości, naturalne składniki, które każdej nocy będą dbać o cały Twój organizm. Pokrowiec został wykonany z niesamowicie trwałego lnu, który ma właściwości chłonne, antybakteryjne i przeciwgrzybicze. Sprawia, że produkt staje się ogromnie wytrzymały, a jednocześnie jest aksamitny w dotyku. Kolejną warstwą pokrowca jest bawełna organiczna, którą pozyskaliśmy w sposób w 100% zrównoważony. Dzięki braku ingerencji człowieka jest ona pozbawiona trujących środków ochrony roślin, czy sztucznych nawozów. Po jednej stronie materaca znajduje się pianka wypełniona olejem rycynowym, który ma właściwości przeciwzapalne, a po drugiej zauważyć można wysokoelastyczną piankę uzupełnioną o olej sojowy, który zapobiega podrażnieniom skóry. Nie sposób zapomnieć o macie kokosowej, która zapewnia lepszą cyrkulację powietrza i pozwala dbać o wysoką higienę snu.

Przejdź na zieloną stronę mocy!

Ekologiczne życie to życie w zgodzie z naturą i własnym zdrowiem. Istotnym jest oczywiście odpowiednie żywienie, przerzucenie się na transport publiczny, czy dobór kosmetyków nietestowanych na zwierzętach. Warto jednak zainwestować również w produkt, który został stworzony w duchu ekologii i posłuży Ci całe lata. Materace naturalne to opcja dla wszystkich osób, które chcą żyć w zgodzie z naturą i dbać o dobro środowiska. Zielona rewolucja już nadchodzi!

Zdecyduj się na materac Hilding Mistral i pozwól sobie na komfortowy odpoczynek blisko natury. Pomóż środowisku i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Materac Mistral, jak i wszystkie materace marki Hilding znajdują się w ofercie sklepu SleepingHouse.
W ofercie tego internetowego studia snu znajdują się materace we wszystkich popularnych rozmiarach takich jak:
Materace 80×200, 90×200, 100×200, 120×200, 140×200, 160×200, 180×200 cm. Jest to autoryzowany sklep producenta Hilding Anders.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/