Nowoczesne materace ekologiczne? Czy to dobre rozwiązanie? Poznaj je bliżej i przekonaj się, dlaczego jest to idealna opcja. Zapraszamy do lektury!

Poznaj bliżej ekologiczne materace!

Czy materac ekologiczny jest naprawdę udanym rozwiązaniem? Czy jest on w stanie zapewnić nam wysokiej jakości sen, tak jak klasyczne wyroby? Oczywiście, że tak! Są one tworzone z wyłącznie wysokiej jakości materiałów, które jednak pozyskano z recyclingu. Co ważne, firma Hilding, promuje między innymi korzystanie z zielonych źródeł energii. Jednocześnie dbają o to, aby zminimalizować ilość odpadów, a także ślad środowiskowy. Co ważne, omawiane produkty w stu procentach wygodne, odpowiednio podpierają ciało i idealnie nadadzą się do szerokiego grona odbiorców. Jesteśmy przekonani, że jeśli poznasz je bliżej na pewno docenisz ich wysoką jakość i prawdziwą wygodę. Naszym zdaniem nie ma co się zastanawiać.

Materac ekologiczny – co znajdziesz w środku?

Materac Fjord - poznaj innowacyjne materace ekologiczneNowoczesne wyroby ekologiczne są w stanie zagwarantować nam wysoki komfort snu, a to za sprawą ekologicznego wypełnienia! Jako przykład możemy tutaj podać Hilding Fjord. Co nam oferuje? Wymienić należy tutaj między innymi:

  • piankę Eco Thermal Visco (jest ona w stanie skutecznie reagować na temperaturę naszego ciała i dopasowywać się do kształtu ciała, rozluźnia napięte mięśnie, zapewnia miły efekt otulenia i prawdziwy komfort wypoczynku),
  • pianka Pure FlexiFoam (stanowi trzon materaca i utrzymuje przez całą noc nasze ciało w prawidłowej pozycji, minimalizująć ryzyko pojawienia się dolegliwości bólowych),
  • Eco HighResilence Support (pianka wysokoelastyczna HR, gwarantującą świetną wentylację, a co za tym idzie w parze również wysoką higienę snu, wyprofilowana została ona w aż siedem stref twardości, dzięki czemu bardzo indywidualnie reaguje na nacisk, który wywierany jest na powierzchnię).

Dla kogo jest to dobra opcja? Między innymi całość wspaniale sprawdzi się dla par, nawet tych, pomiędzy którymi pojawia się duża różnica wagowa, ze względu na wysoką elastyczność punktową. Jest to też prawdziwy strzał w dziesiątkę dla borykających się z dolegliwościami bólowymi.

A co z pokrowcem?

Ważną rolę odgrywa również pokrowiec! Jaki znajdziemy w tym przypadku? Jest to EcoGreen, który w 100% nadaje się do ponownego recyclingu. Jednocześnie jest on bardzo przyjemny w dotyku, a tkanina, z której go wyprodukowano wykazuje szereg właściwości antyalergicznych. Bez obaw możemy go wyprać w temperaturze do 60 stopni, dzięki czemu z łatwością pozbędziemy się wszelkich baterii.

Materace ekologiczne to znakomita opcja! Naszym zdaniem idealnie nadadzą się dla szerokiego grona odbiorców.

Materace Hilding polecane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/