Materace od marki Hilding zawsze wyróżniały się innowacyjnością. Nie inaczej jest w przypadku modelu Rumba. Został on stworzony, aby spełniać bardzo konkretne wymagania użytkowników i gwarantować najwyższą jakość, a przez to komfort snu.

Model Rumba został zaprojektowany przez inżynierów marki Hilding specjalnie po to, by spełniać oczekiwania tych, którzy chcieliby, aby ich materac posiadał właściwości prozdrowotne. Nie jest istotne, czy położysz się na nim, aby odbyć zasłużoną popołudniową drzemkę, czy może chcesz wypocząć po dniu pełnym emocji. Ten materac zadba o to, abyś zaznał upragnionego relaksu.

Rumba należy do rodziny materaców piankowych. Zostały one opracowane, aby cechowały się niezwykle wysokim poziomem wytrzymałości oraz sprężystości. Nie musisz przejmować się, że Twój ukochany materac się odkształci. Technologia zastosowana w modelu Rumba sprawi, że będzie on służył Ci na długie lata. Co więcej, materace piankowe takie jak ten model, są także bardzo elastyczne. Dzięki tej właściwości, dopasowuje się on do kształtu Twojego ciała i pozwala na odczucie rozluźnienia oraz komfortu.

Hilding Rumba - wyrób medycznyTo, co wyróżnia materac Rumba marki Hilding od innych są jego cechy wspomagające Twoje zdrowie, a co więcej jest klasyfikowany jako wyrób medyczny klasy I. Wspaniale przeciwdziała powstawaniu odleżyn. Jest to podstawowe zadanie zastosowanego w nim wkładu, który składa się z wysokoelastycznej pianki Visco. Cechuje się ona odpornością na zagniecenia i trwałością. Co najważniejsze, jest ona termoelastyczna. Oznacza to, że reaguje na temperaturę Twojego ciała podczas snu, co przekłada się na doskonałe dopasowanie się do jego anatomicznej budowy. W pewnym sensie może skojarzyć się to z uczuciem otulenia. Wkład z takim rodzajem pianki, doskonale spisze się podczas chłodniejszych nocy. Dzięki termoelastyczności, zniweluje ona uczucie ucisku, a także zadowalająco poprawi przepływ krwi. To gwarancja pewności tego, że obudzisz się wypoczęty oraz zrelaksowany.

Drugi rodzaj pianki, jaka została zastosowana w modelu Rumba marki Hilding, to pianka typu Velvet Touch. Stanowi ona idealne uzupełnienie pianki Visco i doskonale z nią współgra. Została także zaprojektowana i wyprodukowana wyłącznie dla marki Hilding. Pianka Velvet Touch jest wyjątkowo sprężysta, a także zapewnia zachowanie optymalnej twardości. Dzięki innowacyjnej technologii zastosowanej przez inżynierów marki Hilding, zapewni ona niespotykany dotychczas poziom odczuwanego komfortu snu. Z kolei dzięki specjalnym nacięciom wewnątrz, gwarantuje zachowanie najwyższego poziomu higieny snu, co dodatkowo pozytywnie wpłynie na jego jakość. Przez to materac polecany jest również dla alergików.

Nowoczesna technologia zastosowana w tym materacu pozwoliła na podzielenie go na siedem odrębnych i różniących się od siebie stref twardości. Każda z nich charakteryzuje się innymi właściwościami, które mają za zadanie najbardziej optymalnie wpłynąć na poziom regeneracji i rozluźnienia mięśni w trakcie, gdy Ty będziesz cieszył się głębokim i spokojnym snem. Czy męczył Cię do tej pory ból karku lub kręgosłupa? Dzięki zastosowaniu odpowiedniego profilowania i stref twardości, po zakupie materaca możesz o nich zapomnieć. Strefy wyprofilowania materaca sprawią, że niezależnie od pozycji, w jakiej będziesz się w nocy znajdować, Twoje ciało będzie przez cały czas idealnie podparte. Dzięki tej technologii materac może być również dobrym wyborem dla par, w tym dla tych o dużej różnicy wagowej.

Model Rumba marki Hilding jest oferowany z dwoma pokrowcami do wyboru. Pierwszy z nich to pokrowiec Elips, który wykonany został z niebywale miękkiej i elastycznej dzianiny. Gwarantuje pogłębione do maksimum odczuwanie komfortu z leżenia. Drugim oferowanym pokrowcem jest model Velur, który dzięki zastosowanej w nim technologii doskonale poprawi wentylację materaca, a przez to jakość Twojego snu.

Na ten materac firma Hilding przewiduje aż 15 lat gwarancji, co jednoznacznie podkreśla pewność i jakość zastosowanych w nim technologii.