Materac CUREM .EXE stanowi połączenie najnowocześniejszych technologii, dzięki czemu jest w stanie spełnić nawet najwyższe wymagania. Poznaj go bliżej i dowiedz się, na czym polega jego wyjątkowość!

Wysokiej jakości pianki

Za komfort na najwyższym poziomie, jaki zapewnia CUREM .EXE odpowiadają przede wszystkim wysokiej jakości pianki, które stanowią jego wypełnienie. Wskażmy tutaj chociażby piankę Serene, jaka rozkłada równomiernie ciężar na całej powierzchni materaca, jednocześnie dopasowując się do krzywizn anatomiczny, dzięki czemu chociażby nie wywiera nacisku.Miły efekt otulenia gwarantuje Visco, która reaguje na temperaturę ciała dostosowując się do jego kształtu i rozluźniając napięte mięśnie. Z kolei Fusion to nowoczesne rozwiązanie, które posiada cechy zarówno pianek wysokoelastycznych jak i konwencjonalnych. To ona obiecuje prawidłowe podparcie ciała i jest szczególnie wytrzymała. Warto dodać, że została ona wyprofilowana w siedem stref twardości, dzięki czemu w indywidualny sposób reaguje na nacisk każdej partii ciała, przez co jest nam zdecydowanie wygodniej!

Czystość i higiena

CUREM .EXE - dla najbardziej wymagającychMaterace do spania powinny być wolne od wszelkiego rodzaju drobnoustrojów, grzybów i bakterii – to właśnie ich obecność przekłada się w bezpośredni sposób na samopoczucie użytkownika. Dlatego właśnie wskazany model zapewnia wentylację na najwyższym poziomie poprzez specjalne cięcia we wkładzie, które umożliwiają szybki przepływ powietrza oraz pomagają odprowadzać wilgoć z wnętrza produktu. Ważną rolę pełni tutaj też pokrowiec Zeo Case. Został on wyprodukowany z użyciem zeolitów, czyli specjalnych minerałów. Dzięki temu posiada on właściwości antybakteryjne oraz zapobiega wydostawaniu się brzydkich zapachów. Wentylację wspomaga umieszczona po bokach i na spodzie pokrowca specjalna taśma 3D. W razie pojawienia się wszelkich zabrudzeń powłokę można z łatwością wyprać w temperaturze maks. 40 stopni Celsjusza.

Dla kogo CUREM .EXE?

Ze względu na fakt, że wskazany materac zaliczany jest do modeli o średniej twardości świetnie sprawdzi się dla szerokiego grona odbiorców. Zakłada się, że materace H2, czyli określane mianem średnich są kierowane dla osób, które ważą maksymalnie 80 kilogramów. Świetnie nada się także dla dzieci, a dzięki swoim licznym właściwościom sprawdzi się dla alergików czy osób, które muszą zmagać się z różnymi nadwrażliwością układu oddechowego. Użytkownicy szczególnie wymagający bez wątpienia docenią fakt, że tego typu materace Curem by Hilding posiadają certyfikat AEH, które potwierdzają, że produkty nimi odznaczone spełniają najbardziej rygorystyczne normy. Wyrób zanim uzyska wskazany tytuł sprawdzany jest pod kątem ergonomii, higieny, klimatu i trwałości.

Dobry materac do spania? Niewątpliwie dobrze jest postawić na CUREM .EXE, który posiada liczne, pozytywne właściwości. Jesteśmy przekonani, że już kilka nocy na nim sprawi, że każdy z nas w stanie w pełni wypoczęty i bez dolegliwości bólowych!

Materac polecany przez: https://www.zdrowykregoslup.pl/