Choć istnieje wiele marek i producentów materacy na dzisiejszym rynku, to wciąż w czołówce specjalne miejsce zajmuje Hilding Anders. To zdecydowanie najpopularniejsza marka zajmująca się produkcją innowacyjnych podłoży do spania, gwarantująca najwyższą jakość niezależnie od wybranego przez nas produktu. Poznaj właściwości poszczególnych rodzajów materacy Hilding i wybierz swój ulubiony spośród nich!

Innowacyjne rozwiązanie sprężynowe, czyli materace kieszeniowe

Wciąż pamiętasz skrzypiące pod ciałem sprężyny w materacach niskiej jakości w tanich hotelach? Nie dało się na nich przespać ani chwili bez wbijania się drutów w ciało i zgrzytania. Na szczęście te czasy odeszły już dawno w niepamięć! Materace Hilding pozwalają na wybór innowacyjnego rozwiązania sprężynowego w postaci podłoża kieszeniowego. W praktyce oznacza to tyle, że wszystkie zastosowane wewnątrz sprężyny są pochowane w osobnych kieszeniach, redukując do zera możliwość wystąpienia jakiegokolwiek dźwięku podczas nacisku na podłoże. Zastosowano w nich podparcie punktowe, dzięki któremu materac ugina się wyłącznie w tych miejscach, w których kładziony jest największy nacisk. Rozwiązanie w postaci podłoża sprężynowego jest szczególnie polecane dla par, którzy szukają materaca idealnego. Pozwala na neutralizację ruchów partnera, przez co falowanie podłoża jest ograniczone do minimum.

Materace z najwyższej jakości pianki

Co powinieneś wiedzieć o materacach Hilding?Nie da się ukryć, że to materace piankowe pozostają najczęściej wybieranymi rozwiązaniami do sypialni od wielu lat. Produkowane przez wiele marek, jednak to Hilding Anders zyskuje największe uznanie i rzeszę wiernych klientów. Dlaczego? Filozofia marki opiera się na tym, by zawsze być o krok przed konkurencją. To powoduje, że każde rozwiązanie jest innowacyjne i daje nieporównywalnie większy komfort niż pozostałe marki. Nie bez powodu Hilding Anders nazwany jest liderem w swojej branży na rynku! Materace piankowe Hilding są tworzone z materiałów najwyższej jakości, w tym pianki wysokoelastycznej oraz termoelastycznej. Oba rozwiązania są nowatorskie i pozwalają na komfortowy wypoczynek, dlatego zyskują duże uznanie w wielu sypialniach nie tylko w Polsce.

Medyczne wyroby Hilding, czyli linia SleepMed

Zyskującym popularność rozwiązaniem stają się materace o statusie produktu medycznego produkowane przez Hilding dla poznańskiej firmy EMBE Sp. z o.o. – SleepMed. Przetestowane przez Instytut AEH, posiadają najwyższą możliwą jakość i certyfikat uprawniający do nazywania ich wyrobem medycznym. Prozdrowotne właściwości materacy ortopedycznych pozwalają zapobiegać wszelkim odleżynom, dlatego są polecane zwłaszcza w przypadku tych użytkowników podłoży, którzy z różnych względów nie mogą wstawać z łóżka. Pozwalają zachować najwyższy komfort snu zarówno przez całą noc, jak i w ciągu popołudniowej drzemki.

Materace Hilding to świetne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje w życiu najwyższej jakości. Redukują występowanie wszelkiego rodzaju dolegliwości związanych z bólem pleców i nieprzespaną nocą. Warto odwiedzić sklepy z materacami SleepMed, by wybrać swój ulubiony model materaca medycznego i cieszyć się zdrowiem.