Nie zdajemy sobie sprawy z tego, ile tak naprawdę spędzamy czasu w łóżku – nie tylko w śpiąc, ale także czytając książkę czy oglądając telewizję. W tym czasie możemy być narażeni na nabycie lub zaostrzenie objawów alergii. Za to odpowiadają roztocza, grzyby i inne drobnoustroje, stanowiące źródło niezwykle silnych alergenów, które często mogą kryć się w naszym podłożu do spania. Zatem, jak stworzyć higieniczne i antyalergiczne łóżko? 

Dlaczego materace do spania powinny być antyalergiczne? 

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób boryka się z alergiami, które często utrudniają funkcjonowanie w ciągu dnia. Jak się okazuje, również utrudniają zasypianie i przyczyniają się do obniżenia jakość i efektywności naszego wypoczynku. Warto zatem wyposażyć swoją sypialnię w antyalergiczne materace Fit.4.Sleep, które wyróżniają się unikalną budową oraz właściwościami. To właśnie dzięki nim są w stanie zaoferować liczne, korzystne dla naszego snu zalety. Wśród nich wyróżnić można:

  • ponadprzeciętne właściwości higieniczne,
  • bezpieczeństwo dla osób młodszych i starszych,
  • wyjątkową trwałość.

Antyalergiczne łóżko? Postaw na materace Fit.4.Sleep!Materace Fit.4.Sleep a właściwości antyalergiczne

Materace Fit.4.Sleep to wyjątkowe produkty, które świetnie sprawdzą się w sypialni osób wrażliwych na wszelkiego rodzaju alergeny. Jest to możliwe poprzez zastosowane w nich materiały, które nie nasilają alergii, a co więcej, są w stanie skutecznie zahamować rozwój szkodliwych dla zdrowia mikroorganizmów. Właściwości antyalergiczne, zarówno mniejszych produktów, takich jak materace 90×200 cm, jak i większych wynikają również z zastosowania optymalnej wentylacji poprzez specjalne nacięcia i odpowiedniego profilowania. Dzięki temu możliwa jest prawidłowa cyrkulacja powietrza, która nie pozwala na gromadzenie się przeze wszystkim kurzu i wilgoci. Warto również zaznaczyć, że zostały wyposażone w pokrowiec, który posiada zamek rozdzielczy, umożliwiający szybkie ściągnięcie i wypranie w domowych warunkach. Pokrowiec EasyRefresh został wykonany z antyalergicznej, impregnowanej tkaniny, która dodatkowo ogranicza rozwój pleśni.

Antyalergiczne materace Fit.4.Sleep – dla kogo?

Niezależnie od rozmiaru – materace 80×200 czy też 180×200 są w stanie korzystnie wpłynąć na jakość i efektywność naszego snu. Z uwagi na swoje unikalne właściwości, zalecane są przede wszystkim alergikom. Oprócz tego, na produktach z oferty Fit.4.Sleep wyśpią się:

  • pary i single,
  • nastolatkowie i osoby straszy,
  • osoby aktywne,
  • osoby cięższe i lżejsze.

Na sam sen przeznaczamy aż ⅓ swojego życia z uwagi na co, warto już dziś zainwestować w wysokiej jakości materace Fit.4.Sleep. Ich prawidłowe dopasowanie do naszych osobistych potrzeb oraz preferencji z pewnością w pozytywny sposób wpłynie na jakość wypoczynku.